KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13658244
nr 1365 8244
Otto Gripenswärd
(1847-1933), Sverige
Etsning, Skogsväg i vinterskrud. Signerad. Motivet: 11x7 cm
Otto Gripenswärd, född 1847 i Stockholm, död 1933, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:08:17
7/12 20:03:16
Otto Gripenswärd
Läs mer om Otto Gripenswärd
Otto Gripenswärd
Läs mer om Otto Gripenswärd
nr 1365 8244
Otto Gripenswärd
(1847-1933), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 7 december 2020 |
| 7/12 20:03:16 | 1 | Vinnande bud |
Otto Gripenswärd